Tänapäeval leidub tihtipeale majapidamises peresid, kellel pereliikmeteks on lapsed ja loomad. Elu loomade ja lastega on päris tore, aga tõenäoliselt tekib kõigil tunne, kus aega iseendale hakkab kaduma. Siit paljudel tekib küsimus, et kust ma selle lisaaja ometi võtan? Omeitigi last ja kodulooma unarusse ei jäta. Tööd ega majapidamist ka mitte. Sellele kõigele leidis lahenduse ka Getter. Kuidas? Loe edasi ja saa täpsemalt teada.

Aknapesurobot Schbot Wind X1

Meie armastatud lauljatar, lapsevanem ja abikaasa enda elukaaslasele, elab valgusküllalises kodus, kus on kõrged ja avarad aknad, mille puhastamine on küllatki ohtlik ja aega nõudev enda töö- ja eraelu kõrvalt. Me aitasime Getteril leida lahenduse, mis koheselt leidis kasutust tema majapidamises. Selleks oli aknapesurobot Schbot Wind X1. Robot, mis võeti Getteri pere poolt soojalt vastu ning tänutäheks lubas ta rääkida oma kogemusest teistele.

Getter alustas koostööd “unboxinguga” ehk võttis aknapesuroboti karbist välja ning eksponeeris selle sisu. Nagu videost võib näha, tuli lisaks seadmele endale kaasa ka aknapesulapid, turvaköis koos laadimisjuhtmega ja kaugjuhtimispuldiga.

Järgnevalt pandi aknapesurobot iseseisvalt tööle ja põhjalikult käidi kogu majapidamise aknad üle.

Getteri kogemus aknapesurobotiga

Kui enne kulus kogu akende pesu peale kuni kaks tundi, siis tänaseks aknapesuroboti abil on koristusprotsess jäänud tunduvalt lühemaks. Küsisime Getterilt, et kuidas on aknapesurobot muutnud tema igapäeva elu ja ta vastas järgmiselt: “Aknapesurobot on suurepäraselt abiks olnud aja kokkuhoiu pealt. Varem koristuse arvelt hoiti aega kokku põrandapuhatuse pealt, siis tänaseks on see muutunud. Lisaks mainis ta, et nüüd pere kõrvalt leiab ta vaba aega iseendale, lugedes raamatut või tegeledes mõne muu hobiga.

Kokkuvõte

Nagu blogist selgub Getter ja tema perekond on uue koduabilise üle väga õnnelikud. Me oleme kindlad, et aknapesurobot leiab kasutust ka paljudes teistes peredes. Robot saab suurepäraselt hakkama erinevate klaaspindadega ja põhimõtteliselt ükskõik mis mustusega akendel leidub. Getteril jääb nüüd kindlasti rohkem aega asjadele, mis päriselt elus tähtsad on. Kui sina tahaksid rohkem vaba aega ja aega iseendale, siis alusta aknaroboti valimist siit.