Suve saabudes hakkame märkama, kui mustaks on talve jooksul aknad läinud. Aknate pesemine, eriti siis, kui neid on majapidamises palju, on aeganõudev. Kõige suuremaks murekohaks on raskesti ligipääsetavad aknad. Väljakutseks on see ka esinduspoodidele ja kontoritele, kes seda teenust enamasti sisse ostavad.

Selleks on aknapesurobot ideaalne vahend, millega oma aknad puhtaks saada. Lisaks puhastele akendele, saate sellega hoida meeletult palju raha kokku. Aknapesurobot on ühekordne väljaminek ning tänu sellele saate edaspidi aknapesult säästa sadu eurosid. Saate oma aknapesu teostada kasvõi iga nädal, nii püsivad need alati säravpuhtad.

Eelkäijast erineb Wind X1-st eelkõige sisseehitatud veepaagi poolest, mis võimaldab aknaid nüüdsest pesta automaatse pihustussüsteemiga! Enam ei ole endal vajadust aknaid eraldi vedelikuga pihustada, vaid seda teeb robot iseseisvalt. Lisaks on roboti nurkasid tõhustatud, mille tõttu väheneb roboti kinni jäämine tihenditesse 100%. Ainus aknapesurobot Eestis, millel on 5-aastane garantii.

Märja pesu jaoks võib paaki panna täiesti tavalist vett. Kui soovite ikkagi kasutada puhastusvahendit, siis tasub jälgida, et vahend ei vahutaks. Muidu võib tekkida olukord kus vahend vahutab roboti torud kinni. Kui juhtub selline olukord, siis tuleb lihtsalt tavalise veega torud puhtaks teha ja saate jätkata puhastamisega. Mustemate akende puhul võib lasta robotil oma tööd mitu korda järjest teha, kuniks olete tulemusega rahul.

Aknapesurobotil näitame millised on roboti funktsioonid, mida tuleb silmas pidada ja millistele akendele on need sobilikud. Tutvustame kuidas robotit kasutada, kuidas tööle panna ja millistes oludes kasutada.

Meie soovitame aknapesuks kasutada aknapesurobotit Schbot Wind X2 – Tutvu tootega