Menu

Meie lugu

Armas külastaja, pane oma vaim valmis, sest viime
Su Schboti rännakule. Räägime Sulle, kust tuli idee luua Schbot,
kes me oleme ja kuidas maailma muudame!

Kuidas sündis nimi Schbot?

Lootsime nime ühe ajurünnakuga välja nuputada, aga nagu ikka, siis head asjad võtavad rohkem aega. Nime loomiseks läks meil oodatud paari tunni asemel hoopis mitu kuud. Meie missioon on muuta inimeste elu lihtsamaks seadmetega, mis teevad tüütud igapäeva toimetused inimese eest ise ära. See eeldas ka seda, et nimes peab olema sees “bot”.

Alguses oli väga lihtne mõelda ,,bot’’ lõpuga sõnu ning lahedaid nimesid tuli lehekülgede kaupa. Meie rõõmu rikkus aga asjaolu, et meie kõige paremad nimed olid juba ammu välja mõeldud. Sel hetkel saime aru, et head nime ei olegi nii lihtne panna ja oleme selle mõtlemisega täitsa hiljaks jäänud. Nii umbes 20 aastat.

Kuid üks hetk jõudsime välja nimeni Schbot. Tunnistame, et algul oli see isegi meie tiimi jaoks võõras, ei osanud me seda korralikult hääldada ega kirjutada. Andsime nimele mõnda aega settida ning juba paari päeva pärast olime ühiselt nõus, et see nimi jääb.


Asi oli ametlik – Schbot oli sündinud.

Meie eesmärk

Meie eesmärk on viia Schbot kõikide inimeste kodudesse. Elame maailmas, kus iga sekund on arvel ning tuleb leida võimalusi, mille arvelt seda juurde saada. Oma robottolmuimejate ja aknapuhastusrobotitega saame inimeste elu mugavamaks muuta, võttes juba 3 tööd inimese eest endale: tolmu imemise, põranda ja akende pesemise. Kuulame oma kliente ning täiustame oma roboteid vastavalt Teie tagasisidele. 

Kliendid on meile olulised ning soovime pakkuda parimat klienditeenindust. Tahame, et oleksite 100% rahul meie toodete kui ka teenindusega. Meie spetsialistid on alati Teile olemas, pakkudes parimat ning omades igale küsimusele vastust.

Kust tuleb meie pühenduvus robotite vastu?

Varasemalt tegelesime oma meeskonnaga kvaliteetsete puhastusmasinatega ning pea iga kord ütlesid meie kliendid ostuhetkel, et teie tooted on megahead aga neil on üks miinus: nad ei tee tööd minu eest ära. Sealt sündis idee tuua inimestele nende kiire elustiili juures midagi rohkemat. 

Maailmas on väga palju häid robotite brände, kuid meid hakkas huvitama midagi ise pakkuda ja ise luua. Nägime, et saame teha asju paremini, soovime meie inimestele pakkuda parimat ning täiustame oma mudeleid vastavalt kasutajate soovidele ning vajadustele.

Schboti meeskond

X