Suuruselt number 1 robotipoekett Schbot Robotics OÜ korraldab tarbijamängu! Suvi on kohe kohe käes ja paljud meie kliendid ja fännid lähevad puhkama!

Meie teame, et suvel läheb robotitest koduabilisi isegi rohkem vaja, kuna tolmu ringleb rohkem ning ilusate ilmade tõttu pole paljudel aega enam nii palju ise igapäevaselt koristada! Ütleme siis sedasi, et Schboti robotid teevad niinimetatud ületunde! Samas on just suvi see mis on aeg iseendale ja perele. Nüüd ei saa seda lühikest suve ja väärtuslikku aega niisama kulutada! Selleks loosime välja ostjate ja fännide vahel 500€ väärtuses lennupiletid kahele edasi-tagasi (AirBalticu 500€ kinkekaart). Kui lennule kulub vähem raha siis vahe kinni ei maksta. Kui lennupiletitele kulub rohkem raha, siis saab võitja omavahenditest juurde tasuda. Majutuse jms reisikulud, autorent, kindlustus ei sisaldu auhinnas. Et see lend veelgi lahedam oleks siis loosime välja ka meie kõige populaarsema robottolmuimeja Schbot S8!

PS: Idee ongi selles, et tänu Schboti robotile jääb palju väärtuslikku aega üle ning miks mitte kasutada seda aega reisimisele ja puhkamisele.

Kuidas osaleda?

1) Osta Schboti tooteid vahemikus 08.06-24.06.2022. (5 häält)

2) Või lihtsalt osale meie Facebooki ja Instagrami kontol olevas jaga ja võida mängus. (1 hääl)

24. juunil loosime välja 7 finalisti, ning nende vahel teeme käsitsi loosimise video ülekandega 27. juunil.

Soeta võidupüha kampaania raames endale -41% soodustusega S8 siit: https://schbot.ee/shop/robottolmuimejad/schbot-s8-must/

Head loosiõnne kõigile!

Schbot Robotics OÜ