Schboti turundusmeeskond võttis ette retke Tallinna Tulbi Fotostuudiosse, kus loodi üheskoos tutvustusvideo Eesti turule sisenevale robottolmuimejale Schbot S8.

Üle maailma koguvad aina enam populaarsust kuiv- ja märgpesu sooritava suutvad robottolmuimejad. Seda ka põhjusega. Üks korralik pühiv ja pesev robottolmuimeja annab koristuskvaliteedile märkimisväärselt lisa ning aitab hoida Sinu kodu puhtamana nii, et sa ise peaksid võimalikult vähe vaeva nägema.

Hetkel võime uhkusega öelda, et tõenäoliselt on üheks parimaks koduabiliseks just meie poolt maale toodud Schbot S8, sest nagu tehnikaga ikka, on ka robottolmuimejad pidevalt arengus. Kuiv- ja märgpesu sooritavate seadmete vallas on tüütutest põrandaid puhastavatest masinatest vormitud tublid koristusrobotid. Üks hea robotolmuimeja suudab näiteks:

  • kasutada mitut koristusrežiimi, et tagada maksimaalne puhtus,
  • koristada ära kogu ruumi ühe veekonteineri täiega,
  • muuta mopi niiskustaset ehk kontrollida vee pealelaskekiirust,
  • sooritada korraga nii märgpesu kui tolmuimemist.

Meie robottolmuimejat on imelihtne kodus seadistada. Robot imeb ja pühib põrandalt tolmu ning peseb neid samaaegselt, nii saad sina kahe töö arvelt aega kokku hoida! Tööaeg robotil on 120 minutit ning kui aku saab tühjaks, leiab robot kodu ise üles. Tegemist on Eesti ühe kõige madalama robotiga (kõrgus 7.5cm). Schbot S8 mahub ideaalselt voodite, diivanite, laudade, kappide ja teistesse raskesti ligipääsetavatesse kohtadesse. Pärast roboti esmast kasutamist tuleks jälgida tuleks jälgida tolmukopsikut, see kipub algul rohkem täis saama kui tavaliselt, sest mustust võib olla tavapärasest rohkem. Esimesel nädalal soovitame kopsikut puhastada iga paari päeva tagant, hiljem võiks seda teha vähemalt korra nädalas. Omades neljajalgseid või pikajuukselisi pereliikmeid, tuleks robotile puhast teha vähemalt kaks korda nädalas.

Lisaks iga Schboti kliendile me anname meelerahuks kaasa 5aastase garantii, et sa ei pea muretsema varuosade ega sellepärast, et ei ole kellegilt nõu küsida. Loodetavasti andis see põgus ülevaade Sulle natuke rohkem aimu, millise robottolmuimejaga tegu on.

Vaata robotolmuimeja tutvustusvideot siit- Youtube