Teie privaatsus on meie jaoks äärmiselt oluline. Selles dokumendis kirjeldatakse, millist teavet me kogume, kuidas seda kasutame ja millised on teie õigused seoses selle teabega.

Isikuandmete kogumine ja kasutamine

Kui kasutate meie veebipoodi, võime koguda teatud isikuandmeid, nagu teie nimi, e-posti aadress, postiaadress ja telefoninumber. Neid andmeid kogutakse ainult siis, kui te meile neid teadlikult esitate, näiteks registreerudes kontole, tellides tooteid või täites vorme meie veebisaidil.

Kogutud isikuandmeid kasutatakse peamiselt järgmistel eesmärkidel:

 1. Tellimuste täitmine ja tarne.
 2. Teiega suhtlemine tellimusega seotud küsimustes.
 3. Teavitamine eripakkumistest, uutest toodetest või sündmustest.
 4. Teie konto haldamine ja parandamine.
 5. Turundusuuringud ja analüütika eesmärgid, et parandada meie teenuseid ja teie kogemusi.

Andmete jagamine ja avaldamine

Me võime jagada teie isikuandmeid järgmiste kolmandate osapooltega:

 1. Makseteenuste pakkujad: Teie tellimuste töötlemiseks võime jagada teie maksetega seotud andmeid järgmiste makseteenuste pakkujatega: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop, Montonio Finance, PayPal, Stripe, ESTO AS.
 2. Järelmaksupartnerid: Kui kasutate järelmaksuvõimalust, võime jagada teie isikuandmeid järgmiste järelmaksupartneritega: Inbank Finance AS, Esto AS, Holm Bank AS, AS LHV Finance, Montonio Finance AS.
 3. Raamatupidamistoimingute tegemiseks: Raamatupidamise eesmärgil võime jagada teie isikuandmeid AS Merit Tarkvaraga.
 4. Transpordiviiside pakkujad: Teie tellimuste kohaletoimetamiseks võime jagada teie aadressi- ja kontaktandmeid järgmiste transpordiviiside pakkujatega: DPD Eesti AS, Itella Estonia OÜ, Aktsiaselts Eesti Post.

Kõigil kolmandatel osapooltel on kohustus säilitada teie isikuandmete konfidentsiaalsus ning neid kasutatakse ainult teie tellimuste täitmiseks ja teenuste pakkumiseks.

Andmete säilitamine

Teie isikuandmeid säilitatakse ainult nii kaua, kui see on vajalik käesoleva Privaatsuspoliitika eesmärkide täitmiseks või seadusega nõutud perioodi jooksul.

Teie õigused

Teil on õigus igal ajal küsida teavet selle kohta, milliseid isikuandmeid me teie kohta säilitame, ning paluda neid andmeid parandada, muuta või kustutada. Samuti võite igal ajal keelata meil kasutada teie isikuandmeid turunduseesmärkidel.

Küpsiste kasutamine

Meie veebipood kasutab küpsiseid, et tagada teie parem veebikogemus ning pakkuda isikupärastatud reklaame ja sisu. Küpsised on väikesed tekstifailid, mis salvestatakse teie seadmesse ja võimaldavad meil jälgida teie tegevust meie veebisaidil.

Küpsiste ikooni lehe servas vajutades saate ülevaate sellest, milliseid küpsiseid me kasutame ja millistele neist anda luba. See võimaldab teil kontrollida, millist teavet me teie seadmest kogume ja kuidas seda kasutame.

Küpsiseid kasutatakse peamiselt statistilistel eesmärkidel, et analüüsida meie veebisaidi liiklust ja kasutajakäitumist. Need aitavad meil mõista, kuidas külastajad meie veebisaiti kasutavad, ning parandada ja optimeerida oma teenuseid vastavalt teie vajadustele.

Teil on võimalus keelduda küpsiste kasutamisest, kui eelistate mitte lubada teatud tüüpi küpsiseid. Palun märkige, et küpsiste keelamine võib mõjutada teie veebikogemust ning teatud funktsioonide piiramist.

Konto kustutamine

Kui olete registreerinud konto meie veebipoes, on teil võimalus kustutada oma konto igal ajal. Selleks saate järgida järgmisi samme:

 1. Logige sisse oma kontole.
 2. Minge menüüsse “Minu konto” lehele, kus on teie kontoga seotud funktsioonid.
 3. Otsige võimalust “Kustuta konto”
 4. Järgige ekraanil kuvatavaid juhiseid, et kinnitada oma konto kustutamist.

Kui teil tekib probleeme või teil on küsimusi seoses oma konto kustutamisega, võite alati võtta ühendust meie klienditoega. Meie meeskond on valmis abistama teid igal sammul.

Muudatused privaatsuspoliitikas

Võime käesolevat Privaatsuspoliitikat perioodiliselt uuendada või muuta, et tagada selle vastavus kehtivatele õigusaktidele ja meie äritegevusele. Palume teil regulaarselt kontrollida käesolevat Privaatsuspoliitikat võimalike muudatuste osas.

Kontaktinfo

Kui teil on küsimusi või muresid seoses käesoleva Privaatsuspoliitikaga või teie isikuandmete töötlemisega, võtke meiega ühendust info@schbot.ee.

Viimati uuendatud: 02.04.2024

Leave a comment