Juunis alustamise koostööd tuntud Eesti blogija Mallukaga. Mallukas on eelkõige tuntud oma siiraste ja igapäevaelust jutustavate blogidega. Seega otsustasime, et just tema oleks suurepäraseks inimeseks, kes suudaks läbi huumoriprisma oma jälgijatele võimalikult täpselt lahti selgitada robottolmuimeja kasulikkusest majapidamises, kus on lapsed ja lemmikloomad. Seda ta ka tegi. Kuidas? Loe edasi ja saad teada.

Partnerlus koos Mallukaga

Suve alguses saatsime Mallukale ühe meie populaarseima ning vaieldamatult tehnoloogiliselt kõige arenenuma robottolmuimeja Schbot S8. Leppisime kokku, et ta katsetab seda mõned nädalad ning seejärel räägib oma kogemustest ka teistele. Nagu kokku lepitud, kirjutas ta oma kogemusest mõne aja pärast oma kodulehel blogis. Järgenvalt vaatame üle, mis ta sellest masinast arvas.

Malluka kogemus on robottolmuimejatega üsna mitmekülgne. Nimelt esimene robot, mis ta endale aastaid tagasi sai, jäi kuidagi seisma. Ta kasutas seda ainult paar nädalat seda, sest tundus, kuidagi lihtsam varstolmuimejaga enamus kraami kokku imeda ja nii jäigi robot unarusse. Teine robot kadus tal ära ja kolmas robotike saabus tema majja nüüd hiljuti.

Robottolmuimeja kogemus

Ajaks kui Mallukas oli enda uute koju värskelt sissekolinud, ei tulnud ta ausalt selle pealegi, et põrandad üldse puhtad saaksid olla, sest paratamatult uute koju sisse kolides alguses kulub aeg sisseelamiseks ja muute tegevuste tegemiseks. Kuid see kõik muutus hommikul, kui järjekordselt perenaise põrand oli määrdunud kodulooma poolt. 

Järgnevalt lahkas Mallukas S8 robottolmuimeja erinevaid võimalusi, rääkis selle aplikatsiooni kasutusvõimalusest ning eriti meelepärast oli talle, et robot saab ideaalselt hakkama jänese pabulate koristamisega. Seega soovitas ta kõigile, kellel on kodus jänes ja sama probleem, muretseda endale üks korralik robot teie eest musta tööd ära tegema. 

Mainimata ei jäänud Schbot S8 kõrgus, mis on ainult 7.5cm kõrge ehk ta mahub enamike diivanite ja kappide alla ka koristama. Vajadusel robot imeb, vajadusel peseb, äpist saab juhtida ning roboti tööaeg on ligi 120minutit.

Blogipostitust kogu Malluka robottolmuimeja kogemusest saab lugeda siit:
Oakeri lillepotialus

Kokkuvõte

Nagu blogist selgub, on Mariann oma uue koduabilise üle väga õnnelik. Me oleme kindlad, et mida rohkem ta seda robottolmuimejat tulevikus kasutab, seda enam rahule ta jääb. Robottolmuimeja on kindlasti suurepäraseks abimeheks. See saab suurepäraselt hakkama nii loomakarvade kui põhimõtteliselt ükskõik mis muu mustusega. Mallukal jääb nüüd kindlasti enam aega asjadele, mis elus päriselt tähtsad on. Kui sina tahaks rohkem vaba aega omada, siis alusta robottolmuimeja valimis siit.