Aastate jooksul oleme koostööd teinud mitmete ettevõtetega ja suur rõõm on tõdeda, et enamus koostööpartnereid kipuvad aastast aastasse. Meie jaoks on see suur tunnustus, see tähendab, et ollakse rahul nii lahenduste kui tulemustega. Kui ka teie näete koostööpotentsiaali, siis ärge kõhelge märku andmast ja üheskoos leiame parima tulemuse, mis jätaks rahule nii teid kui meid.

Koostöö Maxima Eestiga

Head sõbrad! Siiralt hea meel on teada anda, et oleme leidnud endale sellise pikajalise koostööpartneri nagu Maxima. Märtsikuu on kampaaniakuu ning kõik kes ostavad Maximast puhastustooteid ja registreerivad tšeki, nende vahel lähevad loosi eriti magusad auhinnad. Loosi läheb 6000€ väärtuses auhindu. 

Perioodil 02.-22.03.2023 Maxima puhastustoodete ostjate vahel läheb loosi 3 aknapesurobotit Schbot Wind X1, ja 3 robottolmuimejat Schbot F1

Kampaania toimub kõikides Maxima kauplustes üle Eesti. Kampaanias osalemiseks peab ostma ajavahemikus 02.03.2023 kuni 22.03.2023 Maxima poodidest vähemalt ühe puhastustoote ja registeerima oma andmed ja ostutšeki www.maxima.ee/puhastus. Ostušekki tuleb alles hoida kuni auhindade loosimiseni. Kampaanias osalejal on võimalik suurendada oma võiduvõimalusi, sooritades 02.03.2023- 22.03.2023 samadel tingimustel korduvalt oste ning registeerides iga kord oma ostutšekk. Kampaanias osalemiste arv ei ole piiratud!

Võitjate väljakuulutamine

Võitjate nimed tehakse teatavaks kodulehel www.maxima.ee/puhastus ja Facebooki Maxima Eesti lehel 5 tööpäeva jooksul pärast loosimist, ehk hiljemalt 28.03.2023.

Ilusat märtsikuud ja head loosi õnne!

Maxima x Schbot