Menüü
Täisautomaatne pihustus. Aknapesu uus dimensioon.

Schbot® Wind X2 Seeria aknapesurobot

Täpne ja ohutu klaasipuhastus, ääretuvastus süsteem

Ääretuvastus neli andurit – Innovatiivne tehnoloogiaga varustatud süsteem tagab täpse servade ja takistuste tuvastamise, ennetades võimalikke kukkumisi või aknaraamide vahele jäämist.

Tänu ääretuvastussüsteemile suudab Wind X2 Spray hoolikalt ja efektiivselt puhastada iga osa klaasist. Eriti efektiivne on see nurgaliste raamide juures pakkudes suuremat täpsust ja reageerimiskiirust, tagades ohutu ja tõhusa liikumise raamita klaaspindadel. See on eriti oluline keerulistes nurgaliste raamidega olukordades.

Esmaklassiline liikuvus ja tõhus imemisvõimsus 3000pa

3000PA – Muljetavaldav Wind X2 Spray liigub klaaspinnal äärmiselt sujuvalt, saavutades muljetavaldavad imemisvõimsuse. See kõrge imemisjõud võimaldab seadmel ühendada elegantse liikumise efektiivse puhastusjõuga.

Tulemuseks on kiire, tõhus ja jäljetu klaasipuhastus nii kodudes kui ka ärikeskkondades. Seadme võime liikuda ja imeda suurepärase jõudlusega muudab selle ideaalseks valikuks nõudlike puhastusvajadustega kasutajatele, tagades alati laitmatult puhtad pinnad. Teie akende uus standard puhtuse ja efektiivsuse osas!

Usaldusväärsed mootorid

Mootorite olulisus – Usaldusväärsed mootorid on kriitilised mitte ainult puhastamise ohutuse, vaid ka põhjaliku ja tõhusa puhastustulemuse tagamiseks.

Stabiilsus ja järjepidevus – Need mootorid suudavad töötada stabiilselt ja järjepidevalt, võimaldades puhastusseadmel täita oma ülesandeid optimaalselt.

Tõhususe peegeldus – Mootorite tõhusus kajastub sügavamas mustuse eemaldamises, parandades puhastatud pindade seisukorda ja pakkudes kasutajale kvaliteetset ja rahuldustpakkuvat puhastuskogemust.

Nutikas ja tõhus toimimine

Nutikas tehnoloogia – X2 Aknapuhastusrobot kasutab nutikat tehnoloogiat, mis kohandub erinevate režiimidega, tagades mitmekülgse klaasipuhastuse “Z”, “N” ja “Z” + “N” režiimides.

Ohutu liikumine – Andurite täpne töö väldib kinnijäämist aknakäepidemetesse, võimaldades X2-l liikuda aknapinnal ohutult ja sujuvalt.

Täiuslik kombinatsioon – X2 Aknapuhastusroboti nutikas toimimine pakub täiuslikku kombinatsiooni efektiivsusest ja ohutusest, tehes sellest ideaalse lahenduse nii kodudele kui ka ärikeskkondadele.

Mitmekülgne puhastusrežiim ja juhtimismeetodid

Režiimid ja juhtimine – Wind X2 Spray pakub mitmekesist valikut puhastusrežiime ja juhtimismeetodeid, pakkudes kasutajatele paindlikku ning tõhusat puhastuskogemust. Seade opereerib Z-, N-, ja Z+N-tüüpi režiimides, liikudes sujuvalt vasakult paremale või ülevalt küljelt alumisele.

Automaatrežiim – Aktiveeritav ühe nupuvajutusega, muutes puhastamise kiireks ja mugavaks. See režiim kohaneb automaatselt puhastatava pinna omadustega.

X2 Režiim – Käivitub lihtsa kahekorde nupuvajutusega, võimaldades täpsemat ja suunatud puhastust vastavalt kasutaja vajadustele.

Märgrežiim – Automatiseeritud veepihustus lisab puhastusele niiskust, tagades veelgi efektiivsema ja põhjalikuma tulemuse erinevatel pindadel.

Tõhus märgpuhastus, disainitud veepaak 50 ml

Efektiivsus – Märgpuhastusroboti efektiivne veepihustus paikneb elegantse disainiga roboti ülemisel küljel. See tagab suunatud ja põhjaliku puhastuse, hoides teie aknad ja pinnad veatult puhtad.

Automatiseeritud pihustus – Automaatne veepihustus suunatakse ettepoole, tagades igakülgse ja tõhusa puhastustulemuse. Wind X2 Spray muudab märgpuhastuse lihtsaks ja mugavaks, ilma lisavaevata.

Pikaajaline tööaeg – Roboti 50 ml mahutav veepaak võimaldab kuni 170 pihustuskorda, tagades pikema tööaja ilma sagedase täitmise vajaduseta. See nutikas omadus teeb Wind X2 Sprayst ideaalse valiku neile, kes soovivad pikaajalist ja tõhusat märgpuhastust ilma katkestusteta.

Pildigalerii

X